Moravskoslezský krajský svaz juda


 

Přihlášky

Přihláška pro školení trenérů 3. třídy a cvičitelů juda
Přihláška pro školení rozhodčích
Přihláška na zkoušku na 1. dan
Přihláška - zkušební komisaři
jméno a příjmení:
klub:
email:
mobil:
kyu/dan:


Přihlášení účastníci pro školení trenérů III. třídy a cvičitelů juda

1. Tomáš KAVALÍK (JUDO Český Těšín)

2. Leona Ščerbová (TJ judo Ostrava)

3. Ondřej Číp (Judo Závišice )

4. David Hyvnar (Judo Závišice )

5. Kateřina Strnková (Judo Závišice )

6. Filip Hanzelka (Judo Závišice )

7. Tomáš Laník (Judo Beskydy)

8. Tadeáš Bartek (Judo Závišice )

9. Vladimír Dvořáček (TJ Ostrava)

10. Jakub Regeci (Judo Nový Jičín, z.s.)

11. Jan KURIC (JUDO Český Těšín)

12. Aleš Markel (JUDO Nový Jičín, z.s.)

13. Kája Kropáček (Judo Beskydy )

14. Jan Brunec (ProJudo)

15. Rudolf Nowak (TJ Baník Karviná z.s. )

16. Jakub Kysilko (JUDO Nový Jičín, z.s.)

17. Lenka Nováková (Slezan Opava)

18. Klára Bártová (Judo Slezan Opava )

19. Jakub Kysilko (Judo Nový Jičín, z.s.)

Přihlášení účastníci pro školení rozhodčích

1. Jan KURIC (JUDO Český Těšín)

2. Markéta Markelová (Judo Blučina z.s. (prozatím))

3. Lenka Nováková (Slezan Opava)

4. Jiří Svitič (1.JCBO)

5. Dušan Koza (1.JCBO)

6. Tomáš Heczko (Judo club Orlová )

7. Tomáš Sikora (Judo club Orlová )

8. Roman Bielczyk (Judo club Orlová )

9. Vojtěch Neckař (Judo club Orlová )

10. Václav Grobelný (Judo club Orlová )

11. Jakub Cirók (Judo club Orlová )

12. Roman Galia (Judo club Orlová )

13. Stanislav Vismek (Judo club Orlová )

Přihlášení účastníci na zkoušku na 1. dan

1. Vít Maroščík (Judo Bohumín)

2. Ondřej Číp (Judo Závišice)

3. Lukáš Kmec (JUDO Český Těšín)

4. Nikol Mikolášová (USK JUDO Ostrava, z.s.)

5. Petr Mück (TJ Ostrava)

6. Vladimír Dvořáček (TJ Ostrava)

7. Kristyn Warmužová (TJ Judo Ostrava)

8. Ondřej Kotlář (Tělovýchovná jednota Ostrava )

9. Michal Dušek (ProJudo z.s.)

10. Roman Peter (Projudo Ostrava )

11. Alexandra Kokešová (1.JCBO)

12. Eliška Kubíčková (Judo Beskydy)

13. Eliška Kubíčková (Judo Beskydy)

14. Vit Jerglik (Judo Beskydy)

Přihlášení účastníci pro školení zkušebních komisařů III. třídy

1. Matyáš Otto (1. Judo club Baník Ostrava)

2. Jan Babinec (1. Judo club Baník Ostrava)

3. Jiří Svoboda (1. Judo club Baník Ostrava)

4. Tomáš Kohn (1. Judo club Baník Ostrava)

5. Stanislav Brídzik (Judo Nový Jičín, z.s.)

6. Ladislav Závorka (Judo Nový Jičín, z.s.)

7. Lenka Nováková (TJ Slezan Opava)

8. Josef Babiář (Judo Závišice )

9. Adam Kahánek (Judo Závišice)

10. Petr Hurt (Judo klub při MP Ostrava)

11. Vitezslav mečár (1.JC Baník Ostrava)

12. Ondřej Šmatelka (1. Judo club Banik Ostrava)

13. Lubomír Černý, SK Město F-M (SK Město Frýdek-Místek)

14. Martin Chovanec (1.JCBO)

15. Tomáš Heczko (Judo club Orlová)

16. Roman Galia (Judo club Orlová)

17. Radka Habartová (Judo club Orlová)

18. Kateřina Durčáková (Judo club Orlová)

19. Lukáš Kmec (JUDO Český Těšín)

20. Tomáš Šebesta (JUDO Český Těšín)

21. Vitezslav Mečar (1.jc Baník Ostrava)

22. Štábl Josef (Kotouč Štramberk)

23. Roman Bielczyk (MSK judo Karviná)

24. Filip Małaczyński (1. Judo club Baník Ostrava)

25. Jiří Novotný (ProJudo)

26. Lenka Nováková (Slezan Opava)

27. Lukáš Ďurina (ProJudo)