Moravskoslezský krajský svaz juda


 

Výsledky soutěží

17. 02. 2024 Slezský pohár (Opava)

U10 U12 U14 U16


25. 11. 2023 Velká cena Karviné

MU12 WU12 MU14 WU14 MU16 WU16

Přehled medailí jednotlivých klubů



11. 11. 2023 Memoriál Saši Jurečky (Havířov)

MU12 MU14 MU16 WU16 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



01. 10. 2023 Pohár olympijských nadějí (Palkovice)

MU10 WU10 MU12 WU12 MU14 WU14 MU16 WU16 MU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



23. 09. 2023 Velká cena Ostravy

všechny kategorie


16. 09. 2023 Krajský přebor U12 U14 U16 (Orlová)

MU12 WU12 MU14 WU14 MU16 WU16

Přehled medailí jednotlivých klubů



27. 05. 2023 Soutěž NE WAZA, o krále, královnu zemařů - Štramberk

muži ženy


20. 05. 2023 Velká cena Ostravy

všechny kategorie


23. 04. 2023 Mistrovství Euroregionu Beskydy (Raškovice)

U8 MU10 WU10 MU12 WU12 MU14 WU14 MU16 WU16 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



19. 03. 2023 Ostrava Judo Open

MU16 WU16 MU23 WU23


18. 03. 2023 Ostrava Judo Open

MU14 WU14 MU18 WU18


18. 02. 2023 Slezský pohár (Opava)

MU10 WU10 MU12 WU12 MU14 WU14 MU16 WU16


11. 02. 2023 Valentýnský turnaj benjamínků (Karviná)

všechny kategorie


26. 11. 2022 Krajský přebor mláďat (Ostrava)

MU9 WU9 MU11 WU11

Přehled medailí jednotlivých klubů



19. 11. 2022 Velká cena Karviné

MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



12. 11. 2022 Memoriál Saši Jurečky (Havířov)

MU13 MU15 MU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



09. 10. 2022 Krajský přebor žáků a žaček (Raškovice)

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



24. 09. 2022 Velká cena Ostravy

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



03. 09. 2022 Pohár olympijských nadějí (Dobrá)

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



25. 06. 2022 MC Nového Jičína

všechny kategorie


18. 06. 2022 KP dorost, jun., muži, ženy

MU18 WU18 MU21 M W OPEN

Přehled medailí jednotlivých klubů



28. 05. 2022 MC Ostravy

U11

Přehled medailí jednotlivých klubů



08. 05. 2022 VC Ostravy

MU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



07. 05. 2022 12. Soutěž mužů a žen bez rozdílů vah v NEWAZA o „Krále zemařů“ (Štramberk)

Výsledky



23. 04. 2022 X. JARNÍ SOUTĚŽ JUDO 2022 (Ostrava)

všechny kategorie


13. 03. 2022 Euroregion Beskydy (Raškovice)

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



19. 02. 2022 Slezský pohár (Opava)

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



15. 01. 2022 NOVOROČNÍ TURNAJ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ, držitelů max. 4. kyu

Výsledky



20. 11. 2021 Velká cena Karviné

MU13 WU13 MU15 WU15 MU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



06. 11. 2021 KP mláďat + Memoriál Saši Jurečky (Havířov)

U9 MU11 WU11 MU13 MU15 MU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



16. 10. 2021 Turnaj benjamínků (Štramberk)

U9 U11


09. 10. 2021 Krajský přebor žactva U13, U15

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



25. 09. 2021 Velká cena Ostravy

MU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



18. 09. 2021 Pohár olympijských nadějí (Dobrá)

MU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů