Moravskoslezský krajský svaz juda


 

Kalendář akcí

18.01.2020MU18 KVALIFIKAČNÍ SOUTĚŽ O POSTUP DO DOROSTENECKÉ LIGY 2020 - Havířov
18.01.2020trenéři Školení trenérů 3. třídy judo - 2. část
19.01.2020trenéři Školení trenérů 3. třídy judo - 2. část
01.02.2020rozhodčí Seminář rozhodčích MS kraje
08.02.2020U9 U11 U13 U15 Slezský pohár v Opavě - KVALIFIK. TURNAJ PRO ML. Ž. MSK
15.02.2020U9 U11 Valentýnský turnaj benjamínků - MSK Karviná
15.02.2020U9 U11 U13 U15 U18 SPOLEČNÁ TRÉNINKOVÁ PŘÍPRAVA WINNER JUDO RANDORI - MP Ostrava
18.02.2020 Pozvánka na Shromáždění delegátů Krajského svazu juda MS kraje
22.02.2020U9 U11 U13 U15 U18 Mistrovství Euroregionu Beskydy - Raškovice
23.02.2020U13 U15 Tréninkový sraz žactva MSK - Ostrava
23.02.2020U9 U11 U13 U15 Judocamp - příprava před ČP GRAND PRIX OSTRAVA - Raškovice
29.02.2020U13 U15 OSTRAVA JUDO OPEN 2020 - KVALIFIK. TURNAJ PRO ML. Ž. MSK
01.03.2020U18 U23 OSTRAVA JUDO OPEN 2020
14.03.2020U9 U11 U13 U15 U18 SPOLEČNÁ TRÉNINKOVÁ PŘÍPRAVA WINNER JUDO RANDORI - MP Ostrava
15.03.2020M W ČP VC OSTRAVA
04.04.2020U9 U11 U13 U15 Velikonoční turnaj dětí - MSK Karviná
04.04.2020U9 U11 Jarní MC Bohumína (jen pro pozvané oddíly!)
04.04.2020U9 U11 U13 U15 U18 SPOLEČNÁ TRÉNINKOVÁ PŘÍPRAVA WINNER JUDO RANDORI - MP Ostrava
05.04.2020U9 U11 U13 U15 U18 Randori pod Lysou Horou - Frýdlant n. O.
18.04.2020U9 U11 U13 U15 U18 Velká cena Ostravy - TJ Ostrava - KVALIFIK. TURNAJ PRO ML. Ž. MSK
16.05.2020M W Král zemařů - Štramberk
23.05.2020U9 U11 U13 U15 U18 SPOLEČNÁ TRÉNINKOVÁ PŘÍPRAVA WINNER JUDO RANDORI - MP Ostrava
30.05.2020U9 U11 Májový turnaj benjamínků - MSK Karviná
30.05.2020U9 U11 U13 U15 U18 Letní turnaj k Mezinárodnímu dni dětí (jen pro pozvané oddíly!) - MP Ostrava
19.09.2020U9 U11 U13 U15 U18 Pohár olympijských nadějí - Raškovice - KVALIFIK. TURNAJ PRO ML. Ž. MSK
03.10.2020U9 U11 KP benjamínků - TJ Ostrava
10.10.2020U9 U11 U13 U15 U18 Velká cena Ostravy - TJ Ostrava
17.10.2020U9 U11 Turnaj benjamínků - Štramberk
31.10.2020U9 U11 U13 U15 Tradiční turnaj dětí - MSK Karviná
07.11.2020MU13 MU15 MU18 Memoriál Saši Jurečky - Havířov
07.11.2020U9 U11 Podzimní MC Bohumína (jen pro pozvané oddíly!)
21.11.2020U13 U15 U18 Velká cena Karviné - Baník Karviná
28.11.2020U9 U11 U13 U15 U18 Vánoční turnaj dětí a mládeže (jen pro pozvané oddíly!) - MP Ostrava
05.12.2020M30+ W30+ Mistrovství Moravy Veteránů - MSK Karviná
05.12.2020U9 U11 U13 U15 Mikulášský turnaj - MSK Karviná
06.12.2020U9 U11 U13 U15 U18 Pohár starosty Dobré


U97 - 8 let U2318 - 22 let
U119 - 10 let Mmuži (21 - 99)
U1311 - 12 let Wženy (21 - 99)
U1513 - 14 let M30+muži (30 - 99)
U1815 - 17 let W30+ženy (30 - 99)
U2118 - 20 let