Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava email: ksjuostrava@seznam.cz č. účtu: 290 034 4131/2010 IČ: 227 46 528
počítadlo.abz.cz





Přihláška pro školení trenérů III. třídy

Přihláška pro školení rozhodčích

Přihláška - zvýšení stupně dan

jméno a příjmení:

klub:

email:

mobil:

kyu:


Přihlášení účastníci pro školení trenérů III. třídy

1. Ladislav Závorka (Judo Nový Jičín)
2. Sylva Ďuricová (Judo Nový Jičín)
3. Jan Merta (1.JCBO)
4. Daniel Merta (1.JCBO)
5. Pavel Drábek (Sportovní Klub Město Frýdek-Místek)
6. Roman Galia (Judo club Orlová)
7. Tomáš Heczko (Judo club Orlová)
8. Václav Jašek (JUDO Závišice)
9. Daniel Žárský (JUDO Závišice)
10. Jakub Hanzelka (JUDO Závišice)
11. Michal Beneš (Judo Nový Jičín, z.s.)
12. Michal Vavrečka (TJ Slezan Opava)
13. Lukáš Stříbný (TJ Slezan Opava)
14. Patrik Tluček (TJ judo Ostrava)
15. Petr Mück (TJ judo Ostrava)
16. Vojtěch Vykoupil (1. Judo Club Baník Ostrava)

Přihlášení účastníci pro školení rozhodčích

žádný přihlášený

Přihlášení účastníci pro zvýšení stupně dan

1. Roman Peter (1.Judo club Baník Ostrava)
2. Ladislav Závorka (Judo Nový Jičín, z.s.)
3. Jan Veselík (JC Havířov)
4. David Hyvnar (Judo Závišice )
5. Radek Honč (Judo Závišice)
6. zdeněk Frenštátský (JC Havířov)
7. Marcel Frenštátský (JC Havířov)
8. Michal Surma (JC Havířov)
9. Josef Babiář (Judo Závišice)
10. Kristýna Polášková (1. Judo Club Baník Ostrava)
11. Jan Babinec (1.Judo club Banik Ostrava)
12. Tomáš Heczko (Judo club Orlová)
13. Michal Ondečko (Baník Karviná)
14. Adam Kahánek (JUDO Závišice)
15. Vlasic František (Baník Karviná)
16. Matyáš Otto (1.Judo club Baník Ostrava)
17. Tomáš Kohn (1.Judo club Baník Ostrava)
18. Hana Šafaříková (Klub juda Hranice)
19. Klára Štefániková (TJ Ostrava)
20. František Šmehlík (Judo klub Olomouc)
21. zdeněk Frenštátský (JC Havířov)
22. Aleš Kundel (Judo club Havířov)
23. Jan Veselík (JC Havířov)
 

Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, email: ksjuostrava@seznam.cz č. účtu: 290 034 4131/2010