Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava email: ksjuostrava@seznam.cz č. účtu: 290 034 4131/2010 IČ: 227 46 528
počítadlo.abz.cz






24. 11. 2018 *** Velká cena Karviné

MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



17. 11. 2018 *** Memoriál Saši Jurečky - III. ročník

MU13 MU15 MU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



29. 09. 2018 *** Mezinárodní velká cena Ostravy

U9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



22. 09. 2018 *** Krajský přebor benjamínků a benjamínek (Opava)

MU9 WU9 MU11 WU11

Přehled medailí jednotlivých klubů



26. 05. 2018 *** Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen
(1. JC Baník Ostrava)

Dorostenci Dorostenky Junioři Muži

Přehled medailí jednotlivých klubů



12. 05. 2018 *** Mezinárodní velká cena Ostravy

U9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



14. 04. 2018 *** Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček (Ostrava)

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



07. 04. 2018 *** Český pohár družstev starších žáků (Turnov)

V sobotu 7. dubna se v Turnově konal ČP krajských družstev v kategorii starších žáků a starších žaček. Do letošního ročníku se přihlásilo 12 krajských reprezentačních družstev z celé České republiky. Každý tým byl sestaven z celkem devíti váhových kategorii a to čtyř dívčích a pěti chlapeckých vah.
Družstvo Moravskoslezského kraje obsadilo první místo potřetí v řadě za sebou a reprezentovali ho:
Ondřej Hula, Matěj Kunc, Jan Kupčík, Šimon Křížek, Jiří Lindovský, František Lhotzký, Kristyn Warmužová, Leona Ščerbová, Iveta Kočí, Barbora Kalenská
Trenéři: Ondřej Libo, Miroslav Hvozdovič

KSJu srdečně gratuluje a děkuje všem zúčastněným za skvělou reprezentaci.

Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
 



24. 03. 2018 *** ČP Ostrava mužů a žen

M + W

Přehled medailí jednotlivých klubů



03. 03. 2018 *** Mistrovství Euroregionu Beskydy (Raškovice)

U9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



24. 02. 2018 *** Slezský pohár (Opava)

U9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



17. 02. 2018 *** ČP Ostrava

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



10. 12. 2017 *** Pohár starosty Dobré

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



26. 11. 2017 *** Velká cena Karviné

MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



18. 11. 2017 *** II. ročník: Memoriál Saši Jurečky (Havířov)

MU13 MU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



05. 11. 2017 *** Krajský přebor benjamínků a benjamínek (Ostrava)

MU9 WU9 MU11 WU11

Přehled medailí jednotlivých klubů



24. 09. 2017 *** Velká cena Ostravy

MU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



09. 09. 2017 *** Pohár olympijských nadějí (Raškovice)

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15 MU18 WU18

Přehled medailí jednotlivých klubů



28. 05. 2017 *** Velká cena Ostravy

U9 U11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



20. 05. 2017 *** Král Zemařů (Štramberk)



06. 05. 2017 *** Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen
(1. JC Baník Ostrava)

Dorostenci Dorostenky Junioři Juniorky Muži

Přehled medailí jednotlivých klubů

Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
 



22. 04. 2017 *** Český pohár družstev starších žáků (Hranice)

V sobotu 22. dubna se v Hranicích konal ČP krajských družstev v kategorii starších žáků a starších žaček. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem třináct krajských reprezentačních družstev z celé České republiky. Každý tým byl sestaven z celkem devíti váhových kategorii a to čtyř dívčích a pěti chlapeckých vah.
Družstvo Moravskoslezského kraje obsadilo první místo a reprezentovali ho:
Bulka Vojtěch, Meixner Tomáš, Mecová Vendula, Tycar Štěpán, Václavková Tereza, Kršňák Filip, Kokešová Alexandra, Lhotzký František, Kubíčková Eliška, Kotlář Ondřej.

KSJu srdečně gratuluje a děkuje všem zúčastněným za skvělou reprezentaci.

ZPRÁVA Z ČP DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽAČEK



01. 04. 2017 *** Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček (Raškovice)

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



04. 03. 2017 *** Mistrovství Euroregionu Beskydy (Frýdek-Místek)

MU9 WU9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



25. 02. 2017 *** ČP Ostrava

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



19. 02. 2017 *** Slezský pohár (Opava)

U9 MU11 WU11 MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



19. 11. 2016 *** Memoriál Saši Jurečky (Havířov)

MU13 MU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



06. 11. 2016 *** Krajský přebor benjamínků (Opava)

U9, U11

Přehled medailí jednotlivých klubů



21. 05. 2016 *** Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček (Český Těšín)

MU13 WU13 MU15 WU15

Přehled medailí jednotlivých klubů



Král Zemařů
*** Štramberk 30. 04. 2016



Český pohár družstev žáků
*** Týn nad Vltavou 23. 04. 2016

V sobotu 23. 4. 2016 se v Týnu nad Vltavou konalo další pokračování soutěže krajských reprezentačních výběru v kategorii starších žáků a starších žaček. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem třináct krajských reprezentačních družstev z celé České republiky. Každý tým byl sestaven z celkem devíti váhových kategorii a to čtyř dívčích a pěti chlapeckých vah.

KSJu srdečně gratuluje a děkuje všem zúčastněným za skvělou reprezentaci.

ZPRÁVA Z ČP DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽAČEK

Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
 



SLEZSKÝ POHÁR 2016 – BAIL CUP
*** Opava 16. 04. 2016



Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen a družstev mužů
*** TJ Ostrava 26. 03. 2016


Soutěž družstev mužů: 1. TJ Závišice, 2. Baník Karviná, 3. 1. JC Baník Ostrava


Krajský přebor benjamínků
*** Opava 14. 11. 2015



Král Zemařů
*** Štramberk 09. 05. 2015



Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček
*** Český Těšín 02. 05. 2015



Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen a družstev mužů
*** TJ Ostrava 28. 03. 2015


Soutěž družstev mužů: 1. Baník Karviná, 2. 1. JC Baník Ostrava


Krajský přebor benjamínků
*** Opava 01. 11. 2014



Návštěva Moravskoslezského výběru judistů st.žáků a žaček u Hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka
*** Ostrava 21. 05. 2014



Král Zemařů
*** Štramberk 17. 05. 2014



Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček
*** Český Těšín 03. 05. 2014



Český pohár družstev žáků
*** Jičín 26. 04. 2014

V sobotu 26. 4. 2014 se v Jičíně konalo další pokračování Českého poháru v judu. Tentokráte se ovšem jednalo o soutěž krajských reprezentačních výběru krajů v kategorii starších žáků a starších žaček. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem třináct krajských reprezentačních družstev z celé České republiky. Každé družstvo se skládalo z celkem devíti hmotnostních kategorií, a to čtyř dívčích a pěti chlapeckých vah. Pod trenérským vedením Dušana Kozy a Pavly Prollové prošlo družstvo bez jediné porážky až do finále, kde ve finále narazilo na družstvo Pardubického kraje, které porazili 8:1. Naše vítězné reprezentační družstvo reprezentovali tito borci:

42kg Radek Rýpar (Judo Závišice)
44kg Natálie Filipcová (SKP Ostrava)
46kg Patrik Franek (1. JCBO), Nikolas Hromják (SKP Ostrava)
48kg Zuzana Janiczková (DDM Judo Třinec)
50kg Matěj Kresta (1. JCBO)
52kg Karolína Kubíčková, Nikola Šimková (obě SKP Ostrava)
55kg Matěj Silvestr, Petr Lisník (oba SKP Ostrava)
57kg Alžběta Škrobánková (Slezan Opava)
60kg Jan Král, Ondřej Rovenský (oba 1. JCBO)

KSJu srdečně gratuluje a děkuje všem zúčastněným za skvělou reprezentaci.

ZPRÁVA Z ČP DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽAČEK

Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
 



Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen a družstev mužů
*** TJ Ostrava 22. 03. 2014


Soutěž družstev mužů: 1. 1. JC Baník Ostrava, 2. Slezan Opava, 3. Pionýr Bohumín, 4. TJ Ostrava


Krajský přebor benjamínků
*** Bohumín 09. 11. 2013



Český pohár družstev žáků
*** Brno 25. 05. 2013

V Brně se konal turnaj krajských reprezentací ve vybraných váhových kategorii. V našem Moravskoslezském kraji dostali od svazu důvěru trenéři David Tluček (TJ Ostrava) a Dušan Koza (1.JCBO), kteří po uvážení postavili pro tento turnaj tuto sestavu:

Váha 46kg: Patrik Tluček (TJ Ostrava), Patrik Franek (1.JCBO)
Váha 50kg: Jan Galuszka (MSK Karviná), Petr Lisník (Frýdek- Místek)
Váha 55kg: Matěj Silvestr (SKP Ostrava), Tomáš Hanzel (Baník Karviná)
Váha 60kg: Sieber Adam (Slezan Opava), Dominik Polášek (SKP Ostrava)
Váha 73kg: Jakub Večeřa (1.JCBO), Sotirios Pupakis (1.JCBO)
Váha 48kg: Petra Stachová (SKP Ostrava), Lucie Kochová (Pionýr Bohumín)
Váha 52kg: Ludmila Gawliczková (Pionýr Bohumín), Natálie Kociánová (Slezan Opava)
Váha 57kg: Alžběta Škrobánková (Slezan Opava), Adéla Martínková (1.JCBO)
Váha 63kg: Eva Ondrašíková (1.JCBO)

Družstvo Moravskoslezského kraje obsadilo 3. místo. Gratulujeme!

Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
Klikněte pro zvětšení obrázku
 


Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček
*** Český Těšín 04. 05. 2013



Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen a družstev mužů
*** TJ Ostrava 30. 03. 2013


Soutěž družstev mužů: 1. 1. JC Baník Ostrava, 2. Pionýr Bohumín, 3. TJ Ostrava, 4. Slezan Opava
 

Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, email: ksjuostrava@seznam.cz č. účtu: 290 034 4131/2010